מטבחים כפריים

כחלק ממגמה עיצובית חדשה ומבטיחה, הפכו מטבחים כפריים למבוקשים מאוד בנוף המטבחים הישראליים. מקורם של מטבחים אלו הינו באירופה, בכפרים האנגליים, איטלקיים וצרפתיים והם מתאפיינים בחמימות, אור ושימוש רב בעץ מלא ופרזולים עתיקים. המטבח משדר אותנטיות אינסופית, משפחתיות וכמיהה לחזרה אל השורשים. עיצובו של מטבח כמטבח כפרי, מהווה החלטה מרכזית בעיצובו של חלל הבית כולו, לכן מומלץ לבחור במעצבים של יוניק דיזיין שיקנו לביתכם אווירה של כפר.

קטלוג מטבחים כפריים

מטבח כפרי מעוצב – מראה של פעם, נוחות וחדשנות של היום

המראה הכפרי של פעם מקרין נאיביות רכה וחמימות נעימה שמחברות אותנו לטבע ולמשפחתיות, המתאימות יותר מכל למטבח – מרכזו הפועם של הבית. העיצוב הכפרי במטבח מאפיין במוטיבים של עץ טבעי וגושני ובפלטת צבעים הנעה בין גווני קרם, שמנת חום וירוק עדין. שילוב עם אלמנטים קישוטיים בניחוח נוסטלגי, דוגמת ידיות מפורזלות בסגנון עתיק ואריחים בגווני אדמה ודוגמאות נוסטלגיות בקירות, בריצוף או סביב החלונות, משלים את המראה. המטבח הכפרי במיטבו מקרין אווירה חמימה ויוקרתית כאחד שאיש מבני הבית או אורחיהם לא יוכל לעמוד בפניה. כיום אין צורך להתפשר על הנוחות והנדסת האנוש המתקדמת ביותר כדי לקבל מראה כפרי וחמים. שילוב נכון וחכם יכול לאפשר לכם ליהנות ממכשירי החשמל החדשניים ביותר ומרמת גימור מעולה של ארונות וריהוט המטבח, מבלי לפגום במראה האותנטי. ניצול מרבי של החלל חשוב אף הוא, וצורך כך עומדים לרשותכם פתרונות עיצובים מתוחכמים דוגמת אי למטבח, דלפק או שולחן בר, בעיצוב כפרי וטבעי.

הידעת בנושא מטבח כפרי?

  • חומר הפורמייקה מורכב משכבות רבות של נייר דחוס, ומצופה ב-PVC. בזכות אלו, פלטות הפורמייקה חזקות, אינן מתקלפות ועמידות בפני שריטות, רטיבות ולחות לאורך זמן רב.
  • מטבחי פורמייקה אינם סופחים לכלוך וכתמים ולכן קלים יותר לניקוי בעזרת מטלית לחה בלבד.
  • השימוש בחומר הפורמייקה מאפשר חופשיות בעיצוב, צבעים וגוונים ושילוב במגוון סגנונות העיצוב השונות החל מכפרי ועד למודרני.
  • הפורמייקה נחשב לחומר יחסית זול בהשוואה לשאר חומרי הגלם.

כתבות הקשרות למטבחים כפריים

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם או חייגו עכשיו: 050-9988880