מטבחים מודרניים

בעשור האחרון אנו עדים לטרנד סוחף שהפך לדייר קבע בבתים של אלפי לקוחות- מטבחים בעיצוב מודרני. קווי העיצוב של מגמה זו ברורים מאוד- מדובר בעיצוב בקו נקי, מנימליסטי, חד ואחיד. יש שיגידו שמדובר בעיצוב קר ויש שיגדילו ויקראו לכך עיצוב אלגנטי, מאופק והייטקיסטי וזאת כיוון שמטבחים מודרניים משלבים בין היתר חומרים מטאליים וטכנולוגיה מתקדמת.

אין ספק שמטבח מודרני נותן את הטון לעיצוב של שאר חללי הבית ועל כן יש להשקיע בו מחשבה רבה ותכנון מוקפד אותם תמצאו בקרב המעצבים של יוניק דיזיין.

קטלוג מטבחים מודרנים

מטבחים מודרנים מעצבים – שילוב של אסתטיקה ופונקציונאליות

בעצוב המטבח המודרני ההיבטים האסתטיים חוברים עם הפונקציונאליים, לכדי תוצאה מושלמת של יעילות, נוחות ומראה מרשים המחמיא לכל בית. הסגנון המודרני בעיצוב מטבחים בא לידי ביטוי במינימליזם המייצר מראה רוגע ואחיד, בשילוב עם חדשנות ומקוריות, המעניקים יחד יוקרה, ייחודיות ועוצמה.
עיצוב המטבח המודרני מציב רף גבוה בכל הנוגע לרמת גימור חדשנית ומעולה. כך לדוגמא, ניתן להסתיר את מכשירי ונקודות החשמל באי או דלפק, בכדי שיהיו זמינים לשימוש בעת הצורך, ויותירו את המשטח פנוי כשהם לא בשימוש. אי למטבח, דלפק או שולחן בר מהווים רק חלק מהפתרונות האדריכליים הניתנים במסגרת העיצוב המודרני. תכנון המטבח בסגנון מודרני מיטיב עם ניצול החלל, ומאפשר מרחב תנועה וחופש במטבח.

הידעת בנושא מטבח מודרני?

  • חומר הפורמייקה מורכב משכבות רבות של נייר דחוס, ומצופה ב-PVC. בזכות אלו, פלטות הפורמייקה חזקות, אינן מתקלפות ועמידות בפני שריטות, רטיבות ולחות לאורך זמן רב.
  • מטבחי פורמייקה אינם סופחים לכלוך וכתמים ולכן קלים יותר לניקוי בעזרת מטלית לחה בלבד.
  • השימוש בחומר הפורמייקה מאפשר חופשיות בעיצוב, צבעים וגוונים ושילוב במגוון סגנונות העיצוב השונות החל מכפרי ועד למודרני.
  • הפורמייקה נחשב לחומר יחסית זול בהשוואה לשאר חומרי הגלם.

כתבות הקשורות למטבחים מודרנים

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם או חייגו עכשיו: 072-3340-724