מטבחים מעוצבים

קיימים שלל סגנונות של מטבחים מעוצבים שאנחנו ביוניק דיזיין מציעים לקהל לקוחותינו- מטבחים בסגנון מודרני, כפרי, בסגנון קלאסי, מטבחים המשדרים יוקרה, הכול בעיצוב אישי ומותאם לרצון שלכם. אנחנו משתמשים בחומרים באיכות הגבוהה ביותר, בשילוב עם טכנולוגיות חכמות ופתרונות אחסון מתוחכמים. פתרונות אחסון פשוטים ונקיים למראה, והכל בליוויי אישי על ידי המעצבים המקצועיים והמסורים שלנו. ביוניק דיזיין, אנו מעצבים את המטבחים שלנו, תוך תכנון מוקפד הכולל את הפרטים הקטנים, והתחשבות בגודל החלל הצבעים והסגנון שאתם רוצים. עיצוב המטבח מתחשב ומתכתב עם סגנון עיצוב הבית כולו, ולא מתפשר על נוחות, מרחב  פרקטיות וכמובן ונגישות.

מטבחים מעוצבים מודרנים

מטבחים מעוצבים מודרנים

בעשור האחרון אנו עדים לטרנד סוחף שהפך לדייר קבע בבתים של אלפי לקוחות- מטבחים בעיצוב מודרני. קווי העיצוב של מגמה זו ברורים מאוד- מדובר בעיצוב בקו נקי, מנימליסטי, חד ואחיד. יש שיגידו שמדובר בעיצוב קר ויש שיגדילו ויקראו לכך עיצוב אלגנטי, מאופק והייטקיסטי וזאת כיוון שמטבחים מודרניים משלבים בין היתר חומרים מטאליים וטכנולוגיה מתקדמת.

 מטבחי יוקרה מעוצבים

מטבחי יוקרה מעוצבים

מטבחי יוקרה, כשמם כן הם – יוקרתיים, איכותיים ומשדרים עליונות. בעצם, כל סגנון עיצובי שתבחרו יכול להפוך בקלות ליוקרתי וזאת על ידי שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים יותר כדוגמת שיש איטלקי, עץ מלא ומוצרי חשמל מתוכחמים. עיצוב מיוחד במטבחים אלו ושימוש בטכניקות מתקדמות למשל בשליפת מגירות וארונות, הופכות את השימוש במטבח מסטנדרטי ליוצא דופן.

מטבחי זכוכית מעוצבים

מטבחי זכוכית מעוצבים

לאחרונה צבר תאוצה הינו מטבחי זכוכית. במטבחים אלו ישנו שילוב של חיפויי זכוכית באזורים שונים – דלתות הארונות, משטחי העבודה, איים, קירות ואף על המקררים. הזכוכית מקנה למטבח מראה נקי, מהודר, מודרני ויוקרתי אשר נשקף במבט ראשון לעברו. בכדי לזכות במראה זה, יש לבחור היטב את איכות הזכוכית ולהניחה בצורה המשתלבת היטב בחלל המטבח.

 מטבח פרובנס מעוצבים

מטבחי פרובנס מעוצבים

מקורו של מטבח זה הינו באזור הפרובנס אשר בדרום צרפת. הוא מתאפיין במראה כפרי במלוא הדרו הבא לידי ביטוי שימוש רב בעץ מלא החל מהאי המרכזי במטבח, דלתות הארונות ועד הכיסאות. כמו כן, נמצא במטבחי הפרובנס פרזולים גסים, נוכחות של אלמנטים נחושתיים כדוגמת סירים ומחבתות תלויים ומוצרי חשמל בסגנון עתיק.

מטבחים מעוצבים כפריים

מטבחים מעוצבים כפריים

כחלק ממגמה עיצובית חדשה ומבטיחה, הפכו מטבחים כפריים למבוקשים מאוד בנוף המטבחים הישראליים. מקורם של מטבחים אלו הינו באירופה, בכפרים האנגליים, איטלקיים וצרפתיים והם מתאפיינים בחמימות, אור ושימוש רב בעץ מלא ופרזולים עתיקים. המטבח משדר אותנטיות אינסופית, משפחתיות וכמיהה לחזרה אל השורשים.

 מטבחי פורמייקה מעוצבים

מטבחי פורמייקה מעוצבים

הנחת העבר כי איכות מטבחי פורמייקה הינה ירודה, היא הנחה מוטעית מיסודה. השימוש בפורמייקה במטבח טומן בחובו יתרונות רבים החל מחוזק ועמידות החומר, דרך קלות בניקיון ועד למחיר משתלם לכל כיס. חומר הפורמייקה עבר שינויים רבים ברבות השנים עד שכיום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הפך לחומר חזק במיוחד שילווה אתכם במטבח למשך שנים רבות.

מגוון מטבחים מעוצבים

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם או חייגו עכשיו: 050-9988880