מטבחי פורמייקה

הנחת העבר כי איכות מטבחי פורמייקה הינה ירודה, היא הנחה מוטעית מיסודה. השימוש בפורמייקה במטבח טומן בחובו יתרונות רבים החל מחוזק ועמידות החומר, דרך קלות בניקיון ועד למחיר משתלם לכל כיס. חומר הפורמייקה עבר שינויים רבים ברבות השנים עד שכיום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הפך לחומר חזק במיוחד שילווה אתכם במטבח למשך שנים רבות.

בעזרת תכנון ועיצוב נכון, תוכלו להפוך את המטבח שלכם ליוקרתי גם עם פלטות הפורמייקה, לשם כך היעזרו במעצבים של יוניק דיזיין.

מגוון מטבחי פורמייקה

מטבחי פורמייקה מודרניים

חלקנו זוכרים את מטבחי  הפורמייקה בשנות השישים והשבעים בהם המטבחים שימשו ברמה הפונקציונלית בלבד.  מטבחי הפורמייקה בעבר היוו מוצר פשוט מאוד ברמת החומר וברמה העיצובית ואסתטית. עקב כך  אצל רבים השתרשה התפישה המוטעית שפורמייקה  איננה הולכת יחד  עם מטבחי מעוצבים. בשנים האחרונות חומר הפורמייקה איכותי מאוד וניתן לעצב באמצעותו מטבחים מודרניים במגוון עיצובים. מטבחי פורמייקה מעוצבים כוללים ארונות עם חזיתות פורמייקה בעיצובים חדשניים.

מטבח פורמייקה מעוצב – מגוון עצום של עיצובים

הודות להתקדמות הרבה, הן בטכנולוגיה החדשנית והן בידע העיצובי, מטבחי הפורמייקה של היום איכותיים ועמידים ללא שיעור משהיו בעבר, ומעניקים למטבח מראה נפלא ויוקרתי ממש כמו מטבח מעץ מלא. ישנם עיצובים של פורמייקה בצבעים פשוטים ואחידים בצבע מבריק המייצר מטבח מודרני או צבע מט. כמו כן יש פורמייקות הנראות כמו  מטבח עץ, או מטבח כפרי או מודרני. כמו כן אפשרות נוספת היא הדפסים דיגיטליים על גבי הפורמייקה המקנים למטבח מראה מודרני.

מטבחי פורמייקה קלים לניקוי ותחזוקה

נוסף על החיסכון במחיר, למטבחי הפורמייקה יתרון משמעותי: קל מאוד לנקות אותם במחי מטלית מטבח פשוטה, ללא צורך בחומרי ניקיון חזקים. זאת, הודות לכך שהלכלוך והשמן שנוטים להצטבר בכל מטבח שמבשלים בו, אינם נספגים בפורמייקה, לא מותירים כתמים וניתנים להסרה ללא כל מאמץ. על כן, מטבח פורמייקה ייראה תמיד חדש וישמור על המראה המקורי שלו.

בעזרת תכנון ועיצוב נכון, תוכלו להפוך את המטבח המודרני שלכם ליוקרתי גם עם פלטות הפורמייקה, לשם כך היעזרו במעצבי המטבחים של יוניק דיזיין.

הידעת בנושא מטבחי פורמייקה?

  • חומר הפורמייקה מורכב משכבות רבות של נייר דחוס, ומצופה ב-PVC. בזכות אלו, פלטות הפורמייקה חזקות, אינן מתקלפות ועמידות בפני שריטות, רטיבות ולחות לאורך זמן רב.
  • הפורמייקה פותחה ע"י שני מהנדסים של חברת בתחילת המאה ה-20.
  • מטבחי פורמייקה אינם סופחים לכלוך וכתמים ולכן קלים יותר לניקוי בעזרת מטלית לחה בלבד.
  • השימוש בחומר הפורמייקה מאפשר חופשיות בעיצוב, צבעים וגוונים ושילוב במגוון סגנונות העיצוב השונות החל מכפרי ועד למודרני.
  • הפורמייקה נחשב לחומר יחסית זול בהשוואה לשאר חומרי הגלם.

כתבות הקשרות למטבחי פורמייקה

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם או חייגו עכשיו: 050-9988880