מטבחי פרובנס

מקורו של מטבח זה הינו באזור הפרובנס אשר בדרום צרפת. הוא מתאפיין במראה כפרי במלוא הדרו הבא לידי ביטוי שימוש רב בעץ מלא החל מהאי המרכזי במטבח, דלתות הארונות ועד הכיסאות. כמו כן, נמצא במטבחי הפרובנס פרזולים גסים, נוכחות של אלמנטים נחושתיים כדוגמת סירים ומחבתות תלויים ומוצרי חשמל בסגנון עתיק. מטבחי פרובנס הינם ייחודים ובעלי נוכחות מושכת שלא ניתן להתעלם ממנה.

קטלוג מטבחי פרובנס

עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס

עץ מלא וטבעי, שיש באיכות הגבוהה ביותר, אריחים מעודנים לחיפוי הקירות, גופי תאורה יוקרתיים, כיור וברז בסגנון תואם, הם רק חלק מחומרי הגלם המעולים שמאפיינים את מטבח הפרובנס. רמת גימור בלתי מתפשרת ועיצוב מלא השראה ומוקפד מסייעים לנו למצות את יתרונותיהם של חומרי הגלם המעולים ולהגיע לתוצאה המושלמת.

התוצאה המושלמת היא זו שגם מותאמת באופן מיטבי לטעם האישי שלכם ולסגנון של ביתכם בכללותו. סגנון הפרובנס כולל בתוכו כמה מגמות, אותן ניתן להתאים לפי הצורך לנטייה האישית ולשפה העיצובית בשאר החללים במרחב הביתי. פלטת הצבעים יכולה לנוע בין גוונים בהירים המעניקים אור ופותחים את המרחב לבין גווני אדמה וצבעים חמים ועמוקים יותר. הגוונים הבהירים יכולים להיות בסקלה של הלבן-שמנת-קרם, לקבל גוון ירקרק פסטלי עדין או אפילו כחלחל אותנטי צרפתי. סוגי העץ בהם בוחרים ישפיעו אף הם על המראה הכללי, וכך גם מבחר האלמנטים הנוספים שמשלימים את המראה, דוגמת סוגי הידיות, גופי התאורה, חיפוי הקירות ועוד.

הידעת בנושא מטבחי פרובנס?

  • הצבעים המאפיינים מטבחי פרובנס הינם : צבעים בהירים וחמים המקנים תחושה של אור, צבעי פסטל וצבעי אדמה המעניקים תחושת חמימות.
  • בכדי ליצור מראה מושלם בסגנון פרובנס, משתמשים במטבחים אלו בעץ מלא, גולמי ולא מעובד המקנה מראה חמים ואותנטי.
  • כדאי לבחור אלמנטים משלימים כדוגמת ידיות, גופי תאורה וחיפויי קירות בעלי אופי עתיק וכפרי לשם השלמת המראה הכללי של המטבח.
  • במקורם, המטבחים הכפריים-צרפתיים נועדו למפגשים משפחתיים ועל כן עיצובם מתאים לחללים מרווחים, רחבים ומוארים.

כתבות הקשרות למטבח פרובנס

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם או חייגו עכשיו: 050-9988880